Форумът на МК "Морски Братя" Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Сайтът и форумът отново са онлайн. Ако желаете да се регистрирате, моля изпратете e-mail на: gg.v@abv.bg или mcc.seabrothers@gmail.com
  8502 Публикации в 1218 Теми от 203 Членове Последен член: Koki
* Заглавна Страница Помощ Търси Календар Вход Регистрирай 
« назад напред »
Страници: 1 Изпечатай
Автор Тема: Honda VTX1800 C2  (Прочетена 3406 пъти)
бат Димо
Administrator
Hero Member
Публикации: 1149

Honda VTX1300 S

Профил WWW
« -: Юли 24, 2009, 08:43:12 »

Продавам Honda VTX 1800 C2, 2002 г., пробег - 27 000 мили, внос от САЩ, регистриран в БГ, изнесени допълнителни степенки, облегалка Paldini, сменени ръкохватки, огледала, капак на радиатора.

Мотора е оборудван с 1795 куб.см, 52 градусов, пълна инжекция, V-twin двигател и т.н. За техническите подробности около него няма да пиша нищо - в нета има достатъчно инфо, ще кажа само, че това желязо върви невероятно. Правя сравнение с моя VTX - 1300 кубика, един карбуратор. Аз до сега си мислех, че е добре като мощност и сила, ама след като се качих на 1800-ката ще замълча. Спокоен карач съм, но 106-те му конски сили определено ме карат да се чувствам все едно съм седнал на някакъв Кинг Конг Wink и с тъпа усмивка да давам газ Wink
Предницата е "обратна" с впечатляващия поне за мен 45 мм диаметър на коловете. Возията е малко твърда, но пък клиренса е перфектен - достатъчно висок, за да нямаш проблеми по пътя (отново правя сравнение с по-малкия брат, 1300 кубиков ВТХ, който често влачи корем по земята). Американския собственик е "тунинговал" ауспуха като е пробил с оксижена три допълнителни дупки и буботенето на двигателя не оставя неразвълнувани минувачи ( Wink ). Има си лампичка за резервата на горивото, всичко по него си работи перфектно.
Купувача получава като бонус 4 л. масло Motul + маслен филтър, което може да се смени и на място (няколко случая имам с изхвърлено "за всеки случай" чисто ново масло), не искам да става зян. Акумулатора е нов, с 6 месеца гаранция. Има си ГО до юли 2010 г., а цвета е невероятен (обожавам червените мотори). Маслото в кардана е сменено, както и антифриза.
Има си облегалка Paldini, която лесно се сваля според желанието на собственика дали иска да вози някой.
Спирачките му са велики. Хонда са измислили много оригинална система за спиране - по-долу прилагам и схема. Искам и моя мотор така да спира!!! Както се казва - спирачките му са мечта!

Стигнахме и до цената - 14 600 лв.

телефонът ми е 0887 714 662 , може и на мейла - awo @ abv . bg

Ето и всички снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=403637&pid=13748402
« Последна редакция: Юли 26, 2009, 10:28:58 от бат Димо » Активен
Страници: 1 Изпечатай

« назад напред »
Отиди на: